Cart 0
WE ARE FIGHT FANS

FIGHT FANS EXPO

Fans Expo is een uniek evenement dat bezoekers met verschillende interesses op het gebied van vechtsport en fitness bij elkaar brengt middels workshops en competities.

ZONDAG 01 OKTOBER | SPORTHAL OOKMEER AMSTERDAM

Dr Meurerlaan 7, 1067 AM / Tijd 12:00 – 20:00u / Tickets € 35,-

DEUR OPEN: 12:30u
MASTERCLASS: 13:00 - 15:00u

MASTERCLASS PETER AERTS & RAIMOND HONIG

Train mee en ervaar een unieke belevenis met kickbokslegende Peter Aerts. Tevens krijg je een introductie tot het japans kickboksen van Raimond Honig, oprichter van sportschool Sakura. Toegankelijk voor beginners, gevorderden, jong en oud.
Fight Experience: 15:00 - 20:00u

FIGHT EXPERIENCE: ARYA HUSSEINI

1. Ann-marie Burman, 2.Fleur van der Goes, 3. Stephany Hörmann

FIGHT EXPERIENCE: RED CAÏRO

1. Marije Brandsma, 2. Kristal Kooistra, 3. Roos Naghtegaal

COMPETITION

1. Rachelle Beunders | Mike’s Gym vs Amal Ezzriga | Team SSI

2. Naoufal Akkouh | Bonjasky Academy vs Samir Azzizi | Mike’s Gym

3. Myra Bonatz | Vos Gym vs Daniela Todorova | The Colosseum

4. Patrick van den Eng | Chuckies Gym vs Ilias Baabi | Team Aussie

5. Yuta Uchida | Team Aerts vs Jimmy Livinus | The Colosseum

6. Mehmet Yesser vs Essie de Bruine | Chuckies Gym

7. Dorien Admiraal | Team Akmel vs Iris Klein | Vos Gym

FIGHT EXPERIENCE: ARYA HUSSEINI

1. Aresta Manuel, 2. Petroushka van Shaik Maarse, 3. Mariska van Hamburg 4. Manon Lucassen

FIGHT EXPERIENCE: RED CAÏRO

1. Hieke Zevering, 2. Gabrielle van Dijk, 3. Miranda Veerman 4. Maud Tjerkstra

COMPETITION

1. Jaimy Oldenburg | Mike’s Gym vs Montana Aerts | Team Aerts

2. Daan Fhij | Team Aerts vs Paddy Laros | Vos Gym

3. Yassin NNB | Mike’s Gym vs Hussein Mohamed Team Aerts

4. Samantha Muis | Chuckies Gym vs Charlotte Barning | TBA

5. Bart Scholten | Team Aerts vs Liif Diop | Vos Gym

6. Niels Hermsen | Vos Gym vs Jimmy van Veen | Fitz Gym

FIGHT EXPERIENCE: ARYA HUSSEINI

1. Floor Vos, 2. Arjen Gökalp 3. Lolita Mimpen

FIGHT EXPERIENCE: RED CAÏRO

1. Diewertje Schut, 2. Manouck Swinkels, 3. Anne Cliff 4. Aida Meijer

UNDERCARD

1. Lesley Sapulette | Team Aerts vs Igor Pastniko | Vos Gym

2. Dieumerci Mattawa | Vos Gym vs Chakir El Haik The Colosseum

3. Milton Clifton | Vos Gym vs Guney Uctop | Team Aerts

4. Jorn Sjaardema | Fitz Gym vs Loek Veerkamp | Vos Gym

5. Tomash Marko | Kops Gym vs Cosimo Garinella | Vos Gym

MAIN CARD

1. Aslan Pitronella | Vos Gym vs Mohammed El Hamoutti | The Colosseum

2. Jeroen Trijsburg | Fitz Gym vs Vernon Plet | Vos Gym

3. Stef Omtzigt | Fitz Gym vs Noach Blyden | Vos Gym